• hét. ápr 22nd, 2024

Görögkatolikus Kántorképzés a Partiumban

Byfooldal

jún 6, 2018

Idén két helyszínen rendezünk kántor és zenepedagógus képzést: Szatmárnémetiben és Nagypeleskén. A kántorképzés elsősorban a helyi és a környékbeli templomi énekvezetőknek szól. De bátran jelentkezhetnek fiatalok is. Jó alkalom minden egyházközség számára, hogy az egyik égető problémán, a kántorhiányon, enyhítsünk. Első körben, 8 alkalom, szombatonként 10:00-től 15:00 óráig, mindenképpen vasárnap előtt, hogy az egyházközségeinkből érkező min 2 kántor (egy idősebb és egy fiatal … az aktuális kántor és akit kiszemelt utódjának) amit „tanul” másnap már kamatoztathassa. Azért szombat, hogy minden egyházközségből a kántorok is ráérjenek.

Ielentkezési lap

Nagypeleske: jelentkezesi lap kantorkepzo P

Szatmárnémeti: jelentkezesi lap kantorkepzo SM

Általános tudnivalók (frissítve):

20180605 Kantorkepzo altalanos tudnivalok

Plakátok (letölthető, nyomtatható):

   2018 kantorkepzes plakat szatmarnemeti

   2018 kantorkepzes plakat peleske

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük